» Incident Mikea Levyho aneb událost, na kterou přítomní nezapomenou

8. ledna 2013 v 19:30 | Brittany |  Other
Slyšeli jste někdy o tzv. Incidentu Mikea Levyho? Pokud ne, je to rozhodně něco, o čem by měl každý vědět. Brutální událost, která pronásleduje nejen svět wrestlingu, ale také láme hlavy policejním vyšetřovatelům.


Vše se stalo 21. června 2008, organizace IWA-MS uspořádala svůj tradiční, třetí turnaj zvaný Královna smrti, ve kterém se měla Mickie Knucklesová utkat proti "Bílému lvu" Mikeovi Levymu. Mike Levy ze Severní Karolíny byl naprostý začátečník a byl velice netrénován, jen se zajímal o hardcore wrestling a toto měl být jeho první velký zápas. A jak se vlastně bez zkušeností do ringu IWA vůbec dostal? Pomocí internetu vyplnil formulář a chairman společnosti, Ian Rotten, to bral jen jako vtip. Nakonec ale jeho nabídku práce přijal z důvodu, že by tak mohl mít rychlou výhru pro Mickie Knucklesovou, která se měla stát vítězkou celého turnaje.

Když dorazil na místo, diváků nebylo zrovna mnoho. Nejprve se Mike uprostřed ringu představoval publiku a ztvárňoval svůj záporný charakter. Již v této chvíli si můžeme všimnout, že je to opravdu jen amatér a že jeho herecký výkon taky nestojí za nic. Poté do ringu vstupuje Mickie Knucklesová, známa také jako Moose z TNA. Celý zápas měla vést ona a mlátit Mikea různými nástroji. Bohužel Mike toto pravidlo jaksi porušil a nečekaně několikrát udeřil Mickie svou hlavou do té její a dvakrát či vícekrát použil i nějaký ten předmět. Jel si prostě podle svého, což Mickie viditelně rozzuřilo. Jeho techniky byly mimochodem velmi trapné a neprofesionální. I přesto jejich náročný zápas pokračoval a Mickie, jak již bylo plánováno, Mikea porazila když jí rozhodčí odpočítal 3 sekundy držení na lopatkách.

Po zápase se ale nečekaně objevili promotéři Devon Moore a Tank, kteří vtrhli do ringu a na Mikea Levyho brutálně zaútočili svými plnohodnotnými kopy do hlavy. To byl teprve začátek. Promotéři položili jeho hlavu na v ringu umístěné štafle a z rohu ringu na ní skočili. Diváci v tom byli tak vžití, že začali skandovat "Ještě jednou!". Jeho hlava tak ucítila bolest dvojnásobně. Štafle byly tou silou dokonce prolomeny. Do bitvy se připojil i sám Ian Rotten a společně s Moorem a Tankem ho začali mimo ring mlátit se slovy "nauč se, jak sellnout" (pro neznalce - "sell" = v profesionálním wrestlingu je to způsob, jak jakoby podáte chvat podaný soupeřem). Dokonce Ianův mladý, asi tak jedenáctiletý, syn ho několikrát udeřil bambusovou tyčí do zad, nejprve se ale zeptal svého otce o svolení, ten povolil.

Ke konci si Ian Rotten přivolal Mickie Knucklesovou a na Mikea, který bezmocně ležel na zemi, začal řvát a zároveň divákům vysvětlovat, že kvůli Mikeově nezkušenosti Mickie skončila se "sukem na čele", což prý zničí její televizní kariéru (Ian odkazoval na její spolupráci s TNA) a že narozdíl od něj má Mickie alespoň nějakou budoucnost. Následně se Ian k událost vyjádřil tak, že to celé patřilo k show a že se Mike do ringu ke konci roku vrátí. Mike se ale do této chvíle nevrátil a říká, že už do něj nikdy nevstoupí.
Události se ujala i policie, bohužel neúspěšně, jelikož promotéři a chairman si stáli za tím, že vše bylo jen část příběhu a Mike neměl celkově žádný důkaz toho, že byl opravdu napaden. Policejní vyšetřovatelé v Indianě se tedy incidentu po krátké době upustila.

Pokud máte zájem o video, je ke shlédnutí zde: tagtele.com/videos/voir/74167
 


Komentáře

1 TomkoA TomkoA | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 10:59 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama