KELLY KELLY BYLA PROPUŠTĚNA!!!

28. září 2012 v 22:59 | Brittany |  News
ano,čtete to správě... Kelly Kelly (pravým jménem Barbara Blank) byla propuštěna ze společnosti World Wrestling Entertainment. Nejprve se šokující novinka objevila na oficiální webové stránce WWE.com, přesněji tam bylo napsáno: "WWE se dohodla na propuštění WWE Divy Kelly Kelly a to dnes, 28. září 2012. WWE přeje Kelly Kelly jen to nejlepší do její budoucnosti." Kelly Kelly napsala na svůj účet na Twitteru asi před čtvrt hodinou : "Zažila jsem úžasných 6 let s WWE, našla jsem si nové přátele a nejvěrnější a nejúžasnější fanoušky na světě, děkuju vám za nikdy nekončící podporu."

Kelly Kelly opustila WWE s 1 Divas titulem, 114 výhrami, 5 drafty a 82 prohrami na televizních obrazovkách WWE. Také odešla s 21 zápasy na Pay pew view (3 z toho jsou Wrestlemanie), je to osmá Diva s nejvíce ppv zápasy ve WWE historii. Celkem ve WWE strávila 6 let.

Již delší dobu měla od společnosti volno, přesto se ale účastnila Japonského turné a dokonce i pár epizod Raw (v červenci a srpnu), ale Diva se nevrátila na plný úvazek. K WWE se připojila ve věku 18 let kde se nám ukazovala na televizních obrazovkách ECW jako "exhibionistka". V roce 2011 získala svůj první a poslední Divas titul. Dříve v tento rok se účastnila zápasu na WrestleManii 28 s Eve Torres, Beth Phoenix a Mariou Menounos. Její poslední vystoupení bylo 6. srpna na Raw.
 


Komentáře

1 ORTON-SOURCE » TEAM RKO ORTON-SOURCE » TEAM RKO | E-mail | Web | 28. září 2012 v 23:02 | Reagovat

Kelly Kelly bola moja obľúbená ! tak tento blog skončí ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama