Září 2012

Update o propuštění Kelly Kelly

30. září 2012 v 10:59 | Brittany |  News
Kelly Kelly si totiž před několika měsíci vzala od WWE volno a začala využívat svou popularitu kterou získala jen díky WWE. Focení kalendářů, vystupování v béčkových shows a další ne-wrestlingové projekty, všechno toto dělala tato slečna bez vědomí resp. souhlasu WWE, která ji v té době normálně zaměstnávala. Vytočený byl zejména Vince McMahon,ale i přesto se pokusil nabídnout Kelly novou smlovu, kterou odmítla. Společnosti tedy došla trpělivost a ze svých služeb jí propustila.

Následovala pubertální reakce plastikové slečny, která na svůj Twitter napsala několik příspěvků o tom, jak je šťastná z odchodu z WWE který jde oslavit se svým přítelem, že je konečně volná, a podobně.


Děkujeme, Kelly Kelly!

29. září 2012 v 12:49 | Brittany |  News
Jak teď už možná někteří víte, Diva které dali její křestní jméno dvakrát, Kelly Kelly, byla propuštěna ze svého kontraktu s WWE (včera, 28. září 2012) - Přestože jsou mnozí opravdu smutní, musíme to brát i z té lepší stránky! Barbie byla s WWE více než 6 let,to je docela dlouho ne!? Je docela správné říct, že teď bude mít více času na sebe a svou rodinu.

Každý den, po dobu několika let, byla velmi daleko od své rodiny a to na velmi dlouhou dobu..každý den darovala WWE Universe svou duši a srdce a za to musíme všichni Barbie poděkovat. Sice v ringu není až tak skvělá, vlastně tam teoreticky nemá co dělat, ale ona je vlastně důvod proč jsem začala koukat na WWE. Vždycky jí budu respektovat a je těžké napsat slovy, jak moc úžasná je, vždycky byla velmi inspirativní člověk, nemůžu jí dostatečně poděkovat! Nemůžu se dočkat, jak nadále naloží se svou kariérou.!

Mimochodem...blog BUDE pokračovat, i když né až tak moc aktivně jako dosud.

PS: Barbie se teď jmenuje na Twitteru @TheBarbieBlank a nadále už nebude moci používat jméno Kelly Kelly protože to jméno patří WWE.

New Justin Roberts Tweet

29. září 2012 v 12:32 | Brittany |  Twitter
Ringový hlasatel WWE a blízký přítel Barbie dal na svůj účet na Twitteru fotku se vzkazem:
"@JustinRoberts: #ThankYouKellyKelly .. Budeš tu chybět, @RealKellyKelly .. nepřestávej se usmívat!"

Related Links, Photos & More

KELLY KELLY BYLA PROPUŠTĚNA!!!

28. září 2012 v 22:59 | Brittany |  News
ano,čtete to správě... Kelly Kelly (pravým jménem Barbara Blank) byla propuštěna ze společnosti World Wrestling Entertainment. Nejprve se šokující novinka objevila na oficiální webové stránce WWE.com, přesněji tam bylo napsáno: "WWE se dohodla na propuštění WWE Divy Kelly Kelly a to dnes, 28. září 2012. WWE přeje Kelly Kelly jen to nejlepší do její budoucnosti." Kelly Kelly napsala na svůj účet na Twitteru asi před čtvrt hodinou : "Zažila jsem úžasných 6 let s WWE, našla jsem si nové přátele a nejvěrnější a nejúžasnější fanoušky na světě, děkuju vám za nikdy nekončící podporu."

Kelly Kelly opustila WWE s 1 Divas titulem, 114 výhrami, 5 drafty a 82 prohrami na televizních obrazovkách WWE. Také odešla s 21 zápasy na Pay pew view (3 z toho jsou Wrestlemanie), je to osmá Diva s nejvíce ppv zápasy ve WWE historii. Celkem ve WWE strávila 6 let.

Již delší dobu měla od společnosti volno, přesto se ale účastnila Japonského turné a dokonce i pár epizod Raw (v červenci a srpnu), ale Diva se nevrátila na plný úvazek. K WWE se připojila ve věku 18 let kde se nám ukazovala na televizních obrazovkách ECW jako "exhibionistka". V roce 2011 získala svůj první a poslední Divas titul. Dříve v tento rok se účastnila zápasu na WrestleManii 28 s Eve Torres, Beth Phoenix a Mariou Menounos. Její poslední vystoupení bylo 6. srpna na Raw.

† big hiatus maybe?

24. září 2012 v 16:50 | Brittany |  News
čáu..poslední dobou není vůbec čas ani nálada na blog. Takže, milý blogu, myslím že by jsme si od sebe měli dát pauzu. hoooodně dlouhou pauzu no. Tohle je první provozní pauza tohoto blogu za celý rok jeho existence.. hodně teď poslední dobou chodím s kámošema na hokej (né hrát ale na zápasy, HC Lev Praha.!) a ven. prostě..blog mě nebaví a hlavně mám totálně nulový nápady :O A Kelly má pauzu od WWE takže novinky nejdou. A to se dostávám k tomuhle..poslední dobou mě i dost začíná nudit WWE a hlavně teď je v píči celá Divas divize protože odchází nejlepší diva současnosti Beth Phoenix a tak tam jediná dobrá zůstává jenom Natalya a tu WWE vůbec nepushuje a strká jí do takových sraček jako NXT a Superstars no:// A Kelly neumí zápasit,to mi už taky došlo... je to modelka né wrestlerka. Nejradši bych přešla na TNA kde maj jak kvalitnější zápasy a hlavně dávají ženám (u nich Knockouts) větší prostor.Už k nim přešla půlka všech Divas co kdy ve WWE byly (Mickie James, Miss Tessmacher (ve WWE Brooke Adams), Tara (ve WWE Victoria, Velvet Sky (ve WWE Talia) a teď posledně i Taryn Terrell (ve WWE Tiffany)).

Takže vám dávám dočasné sbohem, možná se vrátím zítra, možná za několik měsíců.

Kdo chce může mě 'sledovat' na Twítru (tento výraz vymyslel můj kámoš:D) xtaraczfans
nebo na Skypu • zyzzza3
nebo na Fejsbůčku • popros;P
PS: nezapomeňte denně koukat na bloček orton-source který vlastní moje internetová BFF. :D
PPS: poslouchejte Fozzy a Ty Nikdy.! A mějte se! :P

New Photoshoot FULL !

10. září 2012 v 20:59 | Brittany |  > Photoshoots
Ano, je to tu :D Kelly Kelly pomocí své oficiální webové stránky zveřejnila několik fotek k novému photoshootu! Během minulého týdne nám nechala ukázat jen několik 'ukázek' z tohoto "kalendářového" shootu. Zatím se s nimi musíme spokojit v takové mizerné kvalitě, doufám že se brzy objeví v HQ... jinak Kelly vypadá na každé fotce naprosto úžasně, i když je to trošku pornografické:DD
Related Links, Photos & More
» Gallery: Photoshoot Session's > Calendar Photoshoot

Another New Calendar Photoshoot Preview

8. září 2012 v 11:49 | Brittany |  > Photoshoots
Přesně jak Kelly Kelly včera slíbila, zveřejnila na své oficiální stránce na Facebooku další fotku z photoshootu pro její nadcházející kalendář. Klikněte na odkaz níže pro fotku v plné velikosti!

Related Links, Photos & More

New Calendar Photoshoot Preview #2

7. září 2012 v 16:29 | Brittany |  > Photoshoots
Kelly Kelly zveřejnila na svém oficiálním facebooku nový náhled do svého nadcházejícího kalendáře, vypadá úžasně! Můžete se na něj podívat kliknutím na odkaz níže:

Related Links, Photos & More:

Hot or Not ~ září 2012

3. září 2012 v 17:49 | Brittany |  Hot or Not?
Ano, vím že jsem Hot or Not minulý měsíc vynechala.. Ale o Kelly nejsou žádné novinky, kromě toho, že má s WWE "dobrý vztah ale zatím stále nepodepsala prodloužení svého kontraktu" (zdroj).
Fotka z (před)minulého měsíce byla zvolena jako HOT s 10ti hlasy.
Fotka pro tento měsíc je ze SummerSlam Party a vybrala jsem jí proto, že si myslím, že to na ní Kelly sluší dostatečně, aby získala co nejvíce 'hot' hlasů, takže hlasujte v anketě! :)

Tomorrow's Birthday, Today's Party.

1. září 2012 v 14:49 | Brittany |  News
Takže, dneska docela 'fofr'. Ráno jsem s mámou musela jít do DMka, aby mi koupila dárek k mym zítřejším narozenínám, které se slavím už dneska. Oslavu budu mít v okruhu max. 5 přátel, protože bude u mě doma a nechci, aby jsem měla všechno zničený, proto tak málo lidí. Máma s tátou večer někam odchází, takže budem mít byt pro sebe. Myslim, že je na co se těšit, protože dostanu dárky, bude hrát hlasitá hudba, a o pití je také již předem postaráno. Vytvořila jsem playlist 85-ti party písniček, které tady budou do noci hrát a myslím, že jsem je vybrala i docela dobře. Teď mám v plánu se jít koukat na nějaký film s názvem 'Simon říká' který jsem si právě stáhla, už jsem viděla kousek a musím říct, že námět je dobrý, ale zpracovat by se to dalo lépe. Prostě další brutální vyvražďovačka s partou teenagerů, akorát docela zajímavé je to, že jedno z dvojčat (psychycky narušené) vyvraždlo celou svou rodinu vč. svého dvojčete, teď jde po zase po partě co přijela do jeho 'rajónu' na výlet. Ano, nic moc, ale opravdu mě zajímá, jak to skončí.. Jinak, štve mě, že je už tenhle měsíc škola a prázdniny jsou v pí*či (oops, asi je tam ta hvězdička navíc). Už v pondělí to začne, grrh!
O Kelly Kelly nejsou vůbec žádné novinky...jedině fotky, které dává na Twitter. Na ty se můžete podívat v galerii zde. Včerejší show Smackdown byla slábá, akorát nezajímavý Tag Team match, vtipný Damien Sandow opět vyprovokoval Sheamuse, Kaitlyn porazila Natalyu a Randy Orton si pořádně podal Delfína. Nejsem si jistá, jestli je to pořád Smackdown, nebo jenom rekapitulace z Monday Night Raw.