Srpen 2012

1 YEAR ONLINE!

30. srpna 2012 v 19:00 | Brittany |  News
Ano, dneska je to přesně rok, co byl tento blog založen. Je to už rok, co jsem fanynkou Kelly Kelly.. a vůbec celé WWE ,)). V září to ale budou 4 roky co bloguju. Za ten rok tady na blogu jsem potkala spoustu skvělých lidí (ty víš o čem mluvim, Dishu:D), ale i strašný zm*dy. Ale nic proti. :D Tenhle blog vlastně vznikl úplnou náhodou. Po zrušení blogu o.. no, vlastně ani nevim o čem přesně byl, prostě o všem možnym :D jsem se rozhodla, že si o někom založim blog. Vzpoměla jsem si, jak jsem asi před dvěma lety listovala na osobnosti.cz v seznamu celebrit, a vím, že mě zaujal někdo se zvláštním jménem: Kelly Kelly. Připadala mi strašně namyšlená a aniž bych si o ní něco zjistila, jsem si myslela že to je nějaká porno herečka. No, ale tak jsem si jí dala do wikipedie, a zjistila jsem co doopravdy dělá. Docela mě zaujala, tak jsem si o ní založila tento blog... V té době jsem ještě nevěděla, že je WWE jenom show a že v profesionálním wrestlingu je vše (zápasy, scénky, atd..) předem domluvené. Koukla jsem se na pár zápasu s Kelly a pokaždé když prohrála jsem si řikala, že když jí to tak bolí, proč této práce nenechá. :D Pak jsem narazila na šikovný web wrestlingweb.cz, kde jsem našla vysvětlení, je to falešné. :D Ale hlavní je to, že tahle holka (Kelly Kelly) mě přivedla do světa WWE, a za to jí budu navždycky vděčná.

Takže nakonec, děkuju všem co jste tento blog někdy navštívili a doufám, že tu tahle fanouškovská stránka o úžasný holce se jménem Barbara bude ještě dlouho! :)

Kelly Kelly in Mick Foley’s new book, “A Most Mizerable Christmas"

27. srpna 2012 v 15:40 | Brittani |  News
Intercontinental šampion The Miz udělal pro svoje mladé kolegy Vánoce velmi ne-veselé, a to v dětské vánoční knize od WWE legendy Micka Foleyho, "A Most Mizerable Christmas" od DK Publishing.

Foley je dvounásobný New York Times nejprodávanější autor: "Foley Is Good: And the Real World Is Faker Than Wrestling" a "Have a Nice Day!: A Tale of Blood and Sweatsocks", obě dvě knihy se umístili na prvním místě v žebříčku od New York Times největších best-sellerů. Je také autorem tří knih pro děti: "Mick Foley's Halloween Hijinxs," "Tales from Wrescal Lane" a "Mick Foley's Christmas Chaos."

V této knize, The Miz šikanuje své spolužáky - včetně Sheamuse, Kelly Kelly, Wade Barretta, Kofi Kingstona, Dolpha Zigglera a Natalya - přesto je stále na Santově seznamu hodných chlapců. Když do města přijede nové dítě, zatřese se základy sobeckého Mize a uvádí do pohybu řetěz událostí, které vyústí v to, že se Miz snaží obalamutit Santu Clause a jeho nového pomocníka, Cenelfa, na Štědrý den!

Pomůže nové dítě všem dětím ve Wescal Lane aby si užili Vánoce zatímco on bude dávat Mizovi lekci, nebo to budou ty nejhorší (MIZerable) Vánoce pro všechny?

"A Most Mizerable Christmas" jde do prodeje 2. října a NYNÍ je k obědnání na Amazon.com nebo Barnes and Noble.com!

WWE.com

5 days to go!

25. srpna 2012 v 17:50 | Brittany |  News
Ano, ano... přesně za 5 dní to bude přesně rok, co byl tento blog o Kelly Kelly založen. Nemůžu se dočkat, protože konečně o tomhle blogu budu moc říkat , že je "1 year online" :) Určitě se 30. října připravte na speciální "párty", pod mým vedením :D tenhle článek píšu, protože o K2 právě nejsou žádné novinky :D .. takže, zatim čáááu :D

Xo Brittany

WWE Summerslam 2012

21. srpna 2012 v 20:40 | Brittany |  Digitals WWE
Kevin Rudolf zazpíval oficiální úvodní song Summerslamu "Don't Give Up", Divas se krátce poté připojily a tancovaly na podiu

Related Links, Photos & More
» Gallery: WWE.com Images > WWE Digital's > Pay Per View > 2012 > Summerslam

Summerslam Axxess: Candids #2

20. srpna 2012 v 13:09 | Brittany |  > Candids
Další fotky z předvčerejší Summerslam Axxess autogramiády.
Related Links, Photos & More
» Gallery: Candid Images > Meet & Greets / Signings > SummerSlam Axxess - 08. 18. 12 (Set #2)Kelly Kelly Talks About WWE Using Her in WWE

20. srpna 2012 v 13:05 | Brittany |  Videos
Kelly Kelly udělala rozhovor pro Arda Ocal z theScore v Los Angeles. V rozhovoru mluvila i o tom, že doufá, že ji WWE více využije.

SummerSlam Axxess: Candids

20. srpna 2012 v 13:00 | Brittany |  > Candids
Objevily se nějaké candid fotky z předvčerejší SummerSlam Axxess autogramiády. No nevypadala Kelly skvěle!? Očekávejte i další fotky...;)

Related Links, Photos & More

WWE.com Photos: Summerslam Axxess “Session 2″ Photos

20. srpna 2012 v 12:56 | Brittany |  Other WWE
Na webu WWE.com se objevily 2 fotky ze SummerSlam Axxess ze soboty (18. srpna). Vypadala skvěle! ;)
Related Links, Photos & More:
» Gallery: WWE.Com Images > Other > SummerSlam Axxess


WWE.com Photos: Autograph signing at SummerSlam

20. srpna 2012 v 12:49 | Brittany |  Other WWE
Web WWE.com zveřejnil 10 fotek Kelly Kelly a Big Show z autogramiády na SummerSlam Axxess která se konala 18. srpna. Kelly Kelly vypadala krásně, kliknutím na odkaz níže se můžete podívat na fotky.
Related Links, Photos & More
» Gallery: WWE.Com Images > Other > Kelly Kelly and Big Show autograph signing at SummerSlam