Červenec 2012

WWE.com Diva Focus: Raw 1000

28. července 2012 v 18:59 | Brittany |  Photoshoots (WWE)

Na oslavu 1000. epizody Raw která se konala tento týden byl nafocený i Diva Focus s Divami, které na sobě měly různá Raw trička! Kelly Kelly na sobě měla tričko se starým logem "Raw is War".Moc jí to sluší & fotka je v HQ:)

Related Links, Photos & More
» Gallery: WWE.com Images > WWE Photoshoots > Raw 1000

WWE zrušila segment s Kelly Kelly

28. července 2012 v 18:50 | Brittany |  News
Ještě před začátkem 1000. show Raw bylo potvrzeno, že v zákulisí je také Kelly Kelly. Původně měla mít na této show svůj segment, no WWE se nakonec rozhodla, že ho do vysílání nezařadí.

Důvod zrušení sice neznáme, ale předpokládá se, že šlo o časové důvody. Kelly Kelly byla nakonec z toho dost zklamaná, i když zdroje ze společnosti uvedly, že zpočátku se Kelly Kelly nechtěla na show objevit. Nakonec ale souhlasila, protože WWE k ní byla vstřícná a dala jí volno aby se mohla věnovat modelingu a herecké kariéře.

Kelly Kelly je mimo ring od května letošního roku.


Měsíc

27. července 2012 v 16:41 | Brittany
Měsíc.Moon symbolAneb jeden jediný přirozený satelit pro Zemi a pátý největší satelit ve sluneční soustavě. Abych řekla pravdu tak o něm toho moc nevím. Ale je to někdy opravdu krásný pohled když se v noci kouknete na hvězdy a jde vidět i Měsíc.:) Pokaždé když se to ale pokusím vyfotit tak jde vidět jenom černo i když očekávám že to bude umělecký snímek (viz nahoře) , asi to bude mým super-výkonným mobilem. :D Měsíc má dva významy, Měsíc (již zmiňovaný satelit :D) a měsíc, jednotka času, používaná v kalendářích která byla poprvé použita a vynalezena v Mezopotánii , od přirozeného pohybu Měsíce. Rok má 12 měsíců které mají mezi 30 a 31 dny. Je to vdždycky na obskáčku - duben-30, květen-31... Vyjímka je únor který má 28 dní a v přestupném roce 29.No a nevím co bych vám tu ještě napsala takže to je asi všechno.:))

Behind the Scenes: New photoshoot!

27. července 2012 v 16:15 | Brittany |  > Photoshoots
Kelly Kelly dala na svůj Twitter nějaké fotky z focení nového Photoshootu které se konalo včera. Na fotkách vypadá naprosto senzačně a nemůžu se dočkat až se objeví zbytek! Níže se můžete podívat na náhledy a doufám, že brzy dostaneme i samotný shoot!
Related Links, Photos & More
» Gallery: Miscellaneous Photos > Other Websites > Twitter > Barbie's Twitter

The Divas of Summerslam Photos

26. července 2012 v 19:50 | Brittany |  Other WWE
Web WWE.com zveřejnil fotky do své nové galerie jménem "The Divas of Summerslam" která obsahuje fotky různých Divas za poslední roky které vystupovaly na PPV show Summerslam. S Kelly jsou tam fotky z roku 2008 a 2009. Oba zápasy byly typu Battle Royal.

Related Links, Photos & More
» Gallery: WWE.com Images > Other > The Divas of SummerSlam

Kelly Kelly's Top "Raw" Moments!

24. července 2012 v 17:10 | Brittany |  News
Jelikož se včera vysílala už 1000. epizoda Raw (a byla skvělá:D), mám tu žebříček Top 10 nejlepších momentů v kariéře Kelly Kelly na Raw.

10. Kelly Kelly podepsala smlouvu s Raw
Jen před 4 roky udělala Kelly nečekaný debut na Raw. Zatímco spolu v zákulisí mluvili Mickie James a John Cena, objevila se Kelly a zeptala se Mickie jestli je připravená na jejich týmový zápas. Mickie oznámila, že Kelly je nová Raw Diva. Cena se zeptal, jak opustila ECW když s nima měla smlouvu a jelikož Kelly hraje roli hloupé blondýnky tak řekla že neví, jestli s ECW někdy měla smlouvu. Mickie se smála a obě dvě odešly na zápas, tak začala Kelly Kelly svou kariéru na Raw

9. Kelly Kelly byla draftována zpátky do Raw
Zdá se, že Kelly Kelly má slabost pro WWE Drafty, po svém debutu na Raw byla Kelly totiž draftována tam a zpátky. Po provedení přechodu do SmackDownu v roce 2010 se Kelly Kelly nakonec vrátila do Raw a to během Draftu 2011. Udělala dobře protože následující rok byl nejúspěšnější!

8. Kelly Kelly odmítla Kanea
Kane není mezi Divas žádný cizinec, na první pohled to sice nevypadá, ale Kane je poměrně tlukoucí srdce ve WWE. Tori, Lita, a dokonce i A.J, tyto všechny Divas zná Kane až moc dobře. Jenže když se obrátil směrem ke Kelly Kelly, ona necítila to samé jako on k ní. To vedlo k tomu, aby ji pronásledoval a neustále se jí ptal proč ho nechce. Ona mu řekla, že je v tom někdo jiný. Řekla, že to byl Randy Orton, který ji pak, jak bylo později odhaleno, využil jen na jednu noc.

Novinky o návratu #2

23. července 2012 v 17:29 | Brittany |  News
O návratu Kelly Kelly byly zveřejněny nové informace. Původně se sice hovořilo o tom, že se vrací, ale ve skutečnosti jde jen o návrat pro dnešní 1000. epizodu show Raw. Stále se však neví, kdy se vrátí na plný úvazek.


Novinky o návratu Kelly Kelly !

23. července 2012 v 12:40 | Brittany |  News
Poté co si Kelly Kelly vzala na nějaký čas volno se WWE obávala, že se už nebude chtít vrátit. Vypadá to ale tak, že tyto obavy byly zbytečné.
Kelly Kelly se totiž oficiálně vrací zpět do WWE tento týden. I když zatím nebyly o jejím návratu zveřejněny žádné další detaily, je vysoká pravděpodobnost, že se objeví na dnešní 1000. epizodě show Raw.
Kelly Kelly se naposledy objevila v ringu 21.05.2012 v WWE Raw Supershow, kde prohrála zápas s Beth Phoenix.


WWE August Magazine: “Diva Of The Decade!"

23. července 2012 v 12:33 | Brittany |  > Magazine scans
Objevil se scan s Kelly Kelly z nejnovějšího vydání WWE Magazine (srpen). Kelly zabrala sice jen malou část ale je jmenována "Diva of the Decade (2006-2012)" (Diva desetiletí).

Related Links, Photos & More

Get Kelly Kelly Pirate Dress!

22. července 2012 v 18:19 | Brittany |  Exclusive
Deluxe 5pc Pirate Item No: 4241-K26 Price: $199.99 Available here
Na internetu si můžete koupit šaty, které měla Kelly Kelly na sobě 31. října na Halloween jako pirátka.:) (fotky zde) Stojí 199$ což je 4172 Kč.